O nás

Každý z vás to isto pozná. Moment, kedy sa zamýšľa, či má zmysel robiť to, čo robíme. A práve to sú mnohokrát najťažšie okamžiky života. Lebo je potrebné urobiť niečo odvážne, niečo o čom nemáme ani potuchy, ako nakoniec dopadne, resp. ako ovplyvní celé okolie. Náš zrod bol presne takýto. Neľahký, ale už vidíme, že to malo zmysel a ten správny smer. A to vďaka Vám, našim zákazníkom. Sme tu pre vás od roku 2017.

Rok 2018

Bistro žije naplno, ale problémom sú prázdne regále už doobeda, lebo zákazníkov na naše veľké potešenie pribúda a pribúda. Mnohokrát sme počuli, “prečo už nemáte chlieb?”, “to neviete upiecť viac?”… Nedalo sa, lebo to jednoducho stará pekáreň neumožňovala. Stará pec, ktorá sa iba 2 hodiny rozohrievala 🙂 alebo piekla na každom mieste inak. Vydržali sme to takmer rok ale stále sme sa pohrávali s myšlienkou, to celé posunúť na úplne inú úroveň. Kreslíme si novú pekáreň, predstavujeme si ju, a robíme prvé kroky, aby sa túžba zmenila na skutočnosť.

Rok 2019

Stretávame množstvo ľudí, ktorí nás posúvajú ďalej a pomáhajú nám svojimi radami a svojimi odbornými skúsenosťami. Podarilo sa nám získať najnovšiu technológiu vo svete pekárov a dorážajú prvé obrovské zásielky, z ktorých vybaľujeme…Nový rozvaľovač, nový miesič, novú kysiareň, nové pece. Je to krásny pohľad a začína sa výroba. Prvé pokusy sú boj, ale všetko sme zvládli a začalo to všetko dariť. Darí sa nám prinášať ľuďom kváskový chlieb a to je naša najväčšia radosť.

Rok 2020

Výroba beží parádne. Podarilo sa nám nájsť šikovných ľudí – pekárov, pekárky, ktoré každý deň ručne robia všetky výrobky. Koláče, rožky, žemle, chleby, croissanty. Deň čo deň, idú čerstvé k vám domov, aby vám urobili radosť. Aby sme dali Vašim deťom kvalitné výrobky a aby sme naplnili náš cieľ, robiť kvalitné pekárske výrobky.

Rano v pekarni